Kredyty "Frankowe" i prawo bankowe

Świadczymy pomoc skierowaną do kredytobiorców w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu umów kredytów indeksowanych i denominowanych kursem CHF i innych walut obcych. W oparciu o nowatorskie metody, dochodzimy roszczeń z tytułu nadpłaconych rat kredytowych, nieważności zawartych umów kredytu oraz z zakresu Ubezpieczenia Niskiego Wkładu Własnego (UNWW). Uzyskujemy zabezpieczenie roszczenia na czas trwania postępowania sądowego. Prowadzimy postępowania reklamacyjne wobec banków i wszczynamy postępowania przed Rzecznikiem Finansowym. Pomagamy klientom, wobec których wszczęto już egzekucję, zajmujemy się pozbawieniem wykonalności Bankowych Tytułów Egzekucyjnych (BTE). Analizujemy treść umów kredytu/pożyczki zawartych z bankami i innymi instytucjami finansowymi pod kątem zawarcia w nich niedozwolonych postanowień umownych bądź możliwości skorzystania z sankcji kredytu darmowego i dobieramy odpowiednią drogę dochodzenia roszczeń na rzecz Klientów. Pomagamy w usunięciu z BIK oraz systemu Bankowy Rejestr niekorzystnych i nierzetelnych wpisów dot. historii kredytowej Klienta.

Metodologia działania

Analiza sytuacji prawnej i faktycznej Klienta

Pomoc w uzyskaniu dokumentacji z Banku oraz jej interpretacja

Zgłoszenie reklamacji do banku/instytucji finansowej i reprezentacja w postępowaniu reklamacyjnym

Przygotowanie pozwu, wniosku o zabezpieczenie roszczeń Klienta oraz prowadzenie sprawy przed Sądami we wszystkich instancjach

Pomoc w przeprowadzeniu skutecznej egzekucji zasądzonych należności

Konsultacja prawna

Napisz do nas, oddzwonimy i umówimy się na konsultację.

Kancelaria Radcy Prawnego

r.pr. Joanna Dwornicka

Zaolziańska 8/5, 53-334 Wrocław

Kancelaria Adwokacka

adw. Jakub Artemiuk

Zaolziańska 8/5, 53-334 Wrocław

Poprzez fachowe doradztwo i przygotowanie umów oraz otoczenia prawnego zabezpieczamy naszych Klientów przed mogącymi powstać problemami. Pomagamy rozwiązać zaistniałe spory na etapie przedsądowym i sądowym. Zajmujemy się windykacją należności na rzecz naszych Klientów.

Chronimy Twoje dane

Godziny pracy

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

Sob - Ndz: Nieczynne

© 2021 ADLO, All Right Reserved